O nás

Sme Water Experts a čistá voda je u nás na prvom mieste.

Voda tvorí skoro 70 % ľudského tela. O to viac je potrebné dbať na to, aby sme pili tu najkvalitnejšiu.
Prenajímame iba výdajníky, ktorým plne dôverujeme a ručíme za ich prvotriednu kvalitu.
K výdajníku na vodu poskytujeme plný servis: čistenie a pravidelnú údržbu, výmenu filtrov a komponentov. Starosť o jeho prevádzky nechajte na nás.

Chcete mať v práci lepší pitný režim?

Ozvite sa nám!

Naša vízia

Veríme v kvalitu našej práce

Našu prácu robíme najlepšie ako vieme. Kvalitu a spoľahlivosť berieme ako náš najsilnejší argument. Nesľúbime vám síce najnižšiu možnú cenu na trhu, ale garantujeme 100% spokojnosť.

Naším meradlom sú spokojní zákazníci

Kladieme veľký dôraz na kvalitu starostlivosti o zákazníkov. U nás sa vám nestane, že budete týždeň márne čakať na opravu alebo na vás bude do telefónu niekto protivný. Ste pre nás dôležitý.

Čistá voda je pre nás poslaním

Voda je tou najdôležitejší zložkou nášho tela. Chceme, aby ju mal k dispozícii každý, a to v špičkovej kvalite. Zdravie je totiž absolútna priorita.

Udržateľnosť pre nás nie je prázdne slovo

Sme si vedomí zodpovednosti, ktorú voči planéte máme. Výdajníky na vodu účinne pomáhajú znížiť množstvo plastového odpadu. Pomáhajte s nami!

História

Do vašich kancelári prinášame čistú vodu a kvalitnú kávu už od roku 1995. Svoju cestu sme začali ako Café Selena a. s. Našou materskou spoločnosťou pôvodne bola A. L. Van Houtte, vo svojej dobe najväčší severoamerický poskytovateľ nápojového servisu pre kancelárie.

Svojimi službami pokrývala 110 miest cez svoje značky Café Selena (východná Kanada), Red Carpet (západná Kanada) a Filterfresh (USA). A. L. Van Houtte okrem českej varianty Café Selena a. s. neskôr založila aj spoločnosti Café Selena pre Poľsko (2001) a Caffe Mondo pre Slovensko (2005).

Až donedávna pre vás kávu aj vodu zaisťoval jeden a ten istý tím plný skvelých ľudí. Na svoju prácu sme mali samé pozitívne ohlasy, ktoré nás veľmi hriali pri srdci. Napriek tomu sme vedeli, že sa môžeme posunúť ešte ďalej.

Rozhodli sme sa divíziu kávovarov a výdajníkov na vodu rozdeliť. Od roku 2019 preto fungujú ako samostatné obchodné značky Coffee Experts a Water Experts, aby sme sa mohli pri každej zvlášť plne sústrediť na obchodný rozvoj, technickú podporu a starostlivosť o zákazníkov šitú na mieru daného odboru.

V divízii Water Experts sme pyšní, že svojím zákazníkom môžeme ponúknuť tieto pridané hodnoty:

– zapálený tím oddelenia starostlivosti o zákazníkov, ktorý je neustále pripravený vám pomôcť a starať sa o vašu spokojnosť

– flexibilné prispôsobenie našich služieb na mieru vašej firme a potrebám

– oddelenie technikov, ktorí sa neustále rozvíjajú a vzdelávajú, aby boli schopní poradiť si s akýmkoľvek prístrojom

– nespíme na vavrínoch, a preto nepretržite sledujeme technologické novinky, aby sme pre vás mali vždy tu najmodernejšiu techniku